Menu Zamknij

Technologie Extreme Networks

Extreme NSight

Platforma NSight umożliwia dostęp do szerokiego zbioru informacji gromadzonych przez system operacyjny ExtremeWireless WiNG, co pozwala na przeglądanie danych w intuicyjnym interfejsie w czasie rzeczywistym lub wybranym przedziale czasowym, co ułatwia analizę trendów i maksymalizuje korzyści z zarządzania siecią WLAN.

Extreme AirDefense

Platforma ExtremeWireless AirDefense Services Platform (ADSP) upraszcza zarządzanie, monitorowanie i zabezpieczanie sieci WLAN poprzez 3 zestawy funkcji: Security & Compliance, Network Assurance, Proximity Awareness & Analytics, w modularnej architekturze dla elastyczności i minimalizacji kosztów wdrożenia.

ExtremeGuest

ExtremeGuest to kompleksowe rozwiązanie interakcji z gośćmi, umożliwiające operatorom placówek handlowych spersonalizowanie doświadczeń klientów poprzez zrozumienie ich zachowań i zainteresowań, co pozwala na dostosowanie usług do ich rzeczywistych potrzeb.

ExtremeControl

Aby przeciwdziałać największym zagrożeniom bezpieczeństwa, przedsiębiorstwa potrzebują szczegółowej kontroli nad użytkownikami i urządzeniami IoT, oraz spójnych polityk sieciowych. Nasze rozwiązanie zapewnia scentralizowaną kontrolę i widoczność, obejmując wszystkie punkty końcowe w jednym prostym, elastycznym panelu sterowania.

ExtremeCloud WiFi

Zarządzanie siecią WiFi z poziomu chmury umożliwia zdalne zabezpieczanie sieci i integrację nowych urządzeń, niezależnie od skali środowiska. Zapewnia to optymalne pasmo dla kluczowych aplikacji, przy zachowaniu wysokiej jakości usług dla użytkowników końcowych. Dlatego firmy preferują rozwiązania zarządzane w chmurze.

ExtremeLocation

ExtremeLocation to rozwiązanie oparte na chmurze, oferowane jako usługa subskrypcji, zapewniające przedsiębiorstwom skalowalne i wydajne usługi lokalizacyjne, zgodne z nowymi wymaganiami biznesowymi. Dzięki szczegółowemu monitorowaniu, od geo-lokalizacji do mikro-lokalizacji, umożliwia analizę w czasie rzeczywistym i historycznym dla tysięcy oddziałów, uwzględniając różne scenariusze aplikacji.