Menu Zamknij

Poznaj naszych partnerów biznesowych z obszaru bezprzewodowych sieci WLAN

Extreme Networks

Extreme Networks

Firma Extreme Networks Inc. wraz ze spółkami zależnymi jest liderem na rynku rozwiązań sieciowych, wspieranych oprogramowaniem, które przeznaczone są dla klientów korporacyjnych. W ramach całościowego rozwiązania, obejmującego obszar od centrum danych po punkt dostępowy, firma Extreme projektuje, opracowuje i produkuje sprzęt dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury sieciowej oraz tworzy oprogramowanie do zarządzania siecią, obsługi polityk, analityki, bezpieczeństwa i kontroli dostępu.

Firma pomaga klientom i partnerom w realizacji łączności wykraczającej poza sieć (ang. „Connect Beyond the Network”) i tworząc światowej klasy rozwiązania aplikacyjne i sieciowe, których celem jest rozwiązywanie szerokiej gamy problemów z jakimi zmagają się działy IT w przedsiębiorstwach. Tym samym zwiększa się znaczenie działu IT w każdej organizacji.

Extreme Networks posiada ponad 20 tys. klientów w ponad 80 krajach, co świadczy o tym, że relacje z klientami wykraczają poza prostą sprzedaż produktów. Dział obsługi klienta składa się wyłącznie z pracowników tej firmy, co przekłada się na trwały sukces organizacji różnych rozmiarów, w tym rozpoznawanych na całym świecie instytucji i przedsiębiorstw biznesowych, edukacyjnych, publicznych, medycznych, produkcyjnych, telekomunikacyjnych oraz hotelarskich.

Technologia IoT (Internet of Things) oraz rozwój rozwiązań cloud sprawiają, że niezawodna i bezpieczna łączność z Internetem ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. W czasach gwałtownych zmian i przekształceń rynkowych niezmiernie istotne jest oferowanie skoncentrowanego rozwiązania, cechującego się automatyzacją, prostotą i wysoką jakością, które dodatkowo jest wspierane przez światowej klasy dział obsługi klienta. Wraz ze wzrostem liczby i wymagań użytkowników, aplikacji, danych i urządzeń korzystających z sieci, firma Extreme Networks wychodzi naprzeciw potrzebom działów IT i pomaga im w realizacji stale zmieniających się potrzeb biznesowych. Oferuje rozwiązania oparte na korzystającym z oprogramowania podejściu do zarządzania, kontroli i analityki sieci.

Check Point

Firma Check Point jest liderem na skalę światową w obszarze bezpieczeństwa w Interenecie. Swoje działania firma prowadzi od 1993 roku w zakresie ochrony przed niebezpieczeństwami i zagrożeniami sieci komputerowych w organizacjach. Wyposaża Klientów w bezkompromisową ochronę przeciw wszystkim typom zagrożeń, przy jednoczesnej konsolidacji i obniżaniu kosztów.

Firma Check Point wychodzi z założenia, iż detekcja w dzisiejszych czasach nie ma większego znaczenia. Należy skupić się przede wszystkim na prewencji. Ta izraelska firma posiada bazę danych zawierających ponad 250 milionów adresów analizowanych pod kątem wykrywania botów, około 11 milionów sygnatur złośliwego oprogramowania i 5,5 miliona zainfekowanych stron internetowych.

Jakość rozwiązań oraz poziom bezpieczeństwa potwierdza m.in. stała obecność w prawym górnym rogu kwadratu Gartnera, bardzo wysokie wyniki testów NSS LABS oraz przede wszystkim zaufanie ponad 100 000 przedsiębiorstw i milionów użytkowników na całym świecie.

Check Point

Działania Firmy Check Point

  • Wykrywanie i kontrola wykorzystywanych aplikacji
  • Obsługa zaawansowanego uwierzytelniania użytkowników w celu egzekwowania zdefiniowanych polityk
  • Zapewnienie bezpieczeństwa bramy sieciowej za pomocą pojedynczego dedykowane urządzenie