Extreme Nsight

Bezprzewodowe sieci WLAN stanowią obecnie klucz do sukcesu biznesowego prawie każdej organizacji, zapewniają rzeczywiste dane, które usprawniają codzienne zadania, poprawiają obsługę klienta i zmniejszają możliwość występowania błędów, które często przekładają się na mniejszą rentowność, spadek sprzedaży czy utratę zaufania klientów.

Aby osiągnąć wymagany poziom niezawodności konieczny jest ciągły dostęp do informacji o stanie swojej sieci. Potrzeba właściwych informacji w celu szybkiego rozwiązywania pojawiających się problemów. Ponadto, niezbędne jest posiadanie informacji, aby odpowiednio budżetować i planować rozwój sieci bezprzewodowej, w dostosowaniu do zapotrzebowania na pasmo od stale rosnącej liczby użytkowników i aplikacji. Platforma Extreme Nsight dostarcza wszystkie te informacje.

NSight zapewnia rzeczywisty wgląd w działanie sieci WLAN, który jest niezbędny by każdego dnia odpowiednio chronić środowisko sieciowe i krytyczne dane jakie ono przenosi. To elastyczne oprogramowanie do zarządzania daje nam dostęp do szerokiego zbioru informacji zbieranych przez system operacyjny ExtremeWireless WiNG, które możemy przeglądać w prostym w obsłudze interfejsie, w czasie rzeczywistym lub dowolnie wybranym przedziale czasu dla potrzeb analizy trendów. Tylko dzięki platformie Extreme Networks Nsight możemy uzyskać więcej korzyści z systemu zarządzania siecią WLAN.

 

Korzyści jakie daje ExtremeNsight:
  • elastyczne możliwości raportowania,
  • wydajne interaktywne mapy wizualizujące sieć i ułatwiające zarządzanie,
  • analityka WiFi,
  • widoczność aplikacji,
  • raportowanie i rozwiązywanie problemów.