Extreme 1

Extreme NSight

NSight to elastyczne oprogramowanie do zarządzania. Przede wszystkim daje nam ono dostęp do szerokiego zbioru informacji zbieranych przez system operacyjny ExtremeWireless WiNG. Dane możemy przeglądać w intuicyjnym interfejsie, w czasie rzeczywistym lub dowolnie wybranym przedziale czasu dla potrzeb analizy trendów. Dlatego dzięki platformie Extreme Networks Nsight możemy uzyskać więcej korzyści z systemu zarządzania siecią WLAN.

Bezprzewodowe sieci WLAN stanowią obecnie klucz do sukcesu biznesowego prawie każdej organizacji.

 • Zapewniają rzeczywiste dane, które usprawniają codzienne zadania.
 • Poprawiają obsługę klienta.
 • Zmniejszają możliwość występowania błędów, które często przekładają się na mniejszą rentowność, spadek sprzedaży czy utratę zaufania klientów.

Aby osiągnąć wymagany poziom niezawodności konieczny jest ciągły dostęp do informacji o stanie swojej sieci. Potrzeba właściwych informacji w celu szybkiego rozwiązywania pojawiających się problemów. Przede wszystkim niezbędne jest posiadanie informacji, aby odpowiednio budżetować i planować rozwój sieci bezprzewodowej. Sieć dostosowaną do zapotrzebowania na pasmo od stale rosnącej liczby użytkowników i aplikacji. W rezultacie Platforma Extreme Nsight dostarcza wszystkie te informacje.

NSight zapewnia rzeczywisty wgląd w działanie sieci WLAN. Widok ten jest niezbędny by każdego dnia odpowiednio chronić środowisko sieciowe i krytyczne dane jakie ono przenosi. W rezultacie elastyczne oprogramowanie do zarządzania daje nam dostęp do szerokiego zbioru informacji zbieranych przez system operacyjny ExtremeWireless WiNG, które możemy przeglądać w prostym w obsłudze interfejsie, w czasie rzeczywistym lub dowolnie wybranym przedziale czasu dla potrzeb analizy trendów. Tylko dzięki platformie Extreme Networks Nsight możemy uzyskać więcej korzyści z systemu zarządzania siecią WLAN.

projekt-bez-tytulu17-1-640x907-removebg-preview

   

  E-mail*

  Korzyści jakie daje ExtremeNsight:

  • elastyczne możliwości raportowania
  • wydajne interaktywne mapy wizualizujące sieć i ułatwiające zarządzanie
  • widoczność aplikacji
  • analityka WiFi
  • raportowanie i rozwiązywanie problemów