a_amb

Cambium Networks

 

Cambium Networks jest wiodącym globalnym dostawcą infrastruktury bezprzewodowej dla biznesowych i domowych sieci szerokopasmowych i Wi-Fi. Dostarcza rozwiązania dla operatorów sieci m.in. w edukacji, służbie zdrowia, administracji publicznej oraz sektorach przemysłowych. Umożliwia ekonomiczną maksymalizację wydajności łączy szerokopasmowych i Wi-Fi.

 

 

Cambium dla Edukacji

 

Cambium Networks oferuje kompletne portfolio punktów dostępowych, przełączników (switch-y) oraz różnorodne opcje systemów zarządzania nimi dopasowane dla małych szkół i dużych uczelni. Wdrożone systemy są przygotowane na rozbudowę sieci i gotowe do szybkiej i bezkosztowej migracji do nowych standardów, wraz z ich rozwojem. Już tysiące szkół na całym świecie, również w Polsce wybrały urządzenia Cambium, gwarantujące niezawodność i wydajność sieci.

Mniejsza ilość urządzeń oraz brak dodatkowych kosztów licencji sprawiają, że nasze rozwiązania są ekonomiczne i w zasięgu budżetu każdej szkoły. Cambium sprawia, że nauczanie cyfrowe z wykorzystaniem WiFi jest łatwe, efektywne i niedrogie.

 

 

 

  form-icon

  Masz pytania?
  Skontaktuj się z nami

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Wiadomość

  Czy wifi w hotelu jest bezpieczne

  Gotowe rozwiązania dla hoteli, resortów i kempingów

  Przedsiębiorstwa branży hotelarskiej muszą skupić się na swojej podstawowej działalności.

  Dlatego doceniają wydajność kompleksowych rozwiązań wewnętrznych i zewnętrznych sieci WiFi, przełączników oraz urządzeń łączności bezprzewodowej zapewniających zasięgi w każdym miejscu hoteli, resortów czy kempingów.

  Cambium oferuje pełne portfolio rozwiązań łączności bezprzewodowej, zapewniających multigigabitową łączność dla różnorodnych potrzeb i najbardziej wymagających projektów.

  Wszystko zarządzane za pomocą kompleksowego narzędzia do zarządzania siecią, z poziomu bezpiecznej chmury, prostego w obsłudze, z dostępem w każdym miejscu.

  Cambium – sprawdzone w placówkach medycznych na całym świecie.

   

  Odpowiedzialność za zdrowie i opiekę nad wieloma pacjentami jaka spoczywa na placówkach zdrowia wymaga stosowania stabilnych i niezwodnych sieci i połączeń. Ważne więc by wybierać solidne i sprawdzone rozwiązania, które zostały przetestowane w wielu placówkach na całym świecie.

  Cambium Networks oferuje sprawdzone gigabitowe rozwiązania bezprzewodowe gwarantujące zasięg i pojemność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Rozwiązania, które po prostu działają i spełniają specyficzne wymagania sieci WLAN sektora opieki zdrowotnej.

   

  Bezpłatny dostęp z transferem 30 Mb/s w miejscach publicznych

   

  Komisja Europejska w ramach programu WiFi4EU wspiera Miasta i Gminy w całej Europie w zapewnianiu bezpłatnego dostępu do Internetu za pośrednictwem hotspotów w miejscach publicznych.

  Wiele miast wykorzystało to jako okazję do wyposażenia parków, muzeów, budynków użyteczności publicznej a nawet całych stref w publiczne hotspoty z darmowym i szybkim (co najmniej 30 Mb/s) dostępem do sieci. W trzech edycjach projektu WiFi4EU Cambium wdrożyło prawie 2000 projektów WiFi4 EU w Europie, w tym ponad 200 w Polsce (78% wszystkich wdrożeń w Polsce).

  Większa wydajność urządzeń, kompletne rozwiązanie, oraz brak dodatkowych kosztów licencji pozwalało na lepsze wykorzystanie budżetu i więcej publicznych hotspotów niż w rozwiązaniach konkurencji.

  17